KCM Pardubický kraj chlapci

VT 1-2018/2019
datum: pátek 31. srpna 2018
místo: Svitavy, tělocvičny ZŠ Felberova
program: testování
počet hráčů: 22
zastoupení oddílů: Svitavy 12x, Česká Třebová 4x, Lanškroun 3x, Litomyšl 2x, Vysoké Mýto 1x

VT 2-2018/2019
datum: sobota 22. září 2018
místo: Svitavy, tělocvičny ZŠ Felberova
program: výběrový sraz bez účasti hráčů KCM 2017/2018
počet hráčů: 19
zastoupení oddílů: Svitavy 7x, Česká Třebová 4x, Lanškroun 3x, Litomyšl 2x, Vysoké Mýto 2x, Choceň 1x

VT 3-2018/2019
datum: sobota 20. října 2018
místo: Svitavy, tělocvična Obchodní akademie
program: kontrola zvládnutí a trénink základních HČJ
počet hráčů: 16
zastoupení oddílů: Svitavy 7x, Česká Třebová 3x, Lanškroun 3x, Choceň 2x, Vysoké Mýto 1x

VT 4-2018/2019
datum: pátek 28. prosince 2018
místo: Hradec Králové, hala Slavie
program: Vánoční turnaj v Hradci Králové
počet hráčů: 13
zastoupení oddílů: Svitavy 6x, Lanškroun 3x, Česká Třebová 2x, Choceň 1x, Vysoké Mýto 1x
Pořadí turnaje: 1. KCM PCE A, 2. Slavia HK A, 3. KCM PCE B, Vysoké Mýto, 5. Polička, 6. Slavia HK B

Po 4. srazu zůstává ve výběru těchto 14 hráčů:

Matěj Drdla2004SY
Jakub Dudycha2005VM
Vladislav Hruška2004ČT
Jiří Jehlička2004LA
Filip Joza2005LA
Antonín Klohna2004SY
Jan Kočvara2005SY
Josef Kolář2004SY
Josef Meluzín2004SY
David Pavlíček2004CHO
Adam Prudil2004SY
Vojtěch Slezák2004SY
Michal Štech2005ČT
Daniel Waclaw2005LA

 

VT 5-2018/2019
datum: pátek 15. března 2019
místo: Svitavy, tělocvična Obchodní akademie
program: trénink v šestkách
počet hráčů: 14
zastoupení oddílů: Svitavy 7x, Lanškroun 3x, Česká Třebová 2x, Choceň 1x, Vysoké Mýto 1x

Po 5. srazu zůstává ve výběru těchto 11 hráčů:

Matěj Drdla2004SY
Jakub Dudycha2005VM
Vladislav Hruška2004ČT
Jiří Jehlička2004LA
Filip Joza2005LA
Antonín Klohna2004SY
Josef Meluzín2004SY
David Pavlíček2004CHO
Adam Prudil2004SY
Vojtěch Slezák2004SY
Daniel Waclaw2005LA

 

VT 6-2018/2019
datum: pátek 29. března 2019
místo: Svitavy, tělocvična Obchodní akademie
program: přípravné utkání proti týmu neregistrovaných mužů s výsledkem 4:0 pro KCM
počet hráčů: 10
zastoupení oddílů: Svitavy 4x, Lanškroun 3x, Česká Třebová 1x, Choceň 1x, Vysoké Mýto 1x

VT 7-2018/2019
datum: pátek 5. dubna 2019
místo: Svitavy, tělocvična Obchodní akademie
program: přípravné utkání proti týmu neregistrovaných mužů s výsledkem 3:1 (20, 16, 20, -20) pro KCM
počet hráčů: 10
zastoupení oddílů: Svitavy 5x, Lanškroun 3x, Česká Třebová 1x, Choceň 1x

VT 8-2018/2019
datum: pátek 12. dubna 2019
místo: Svitavy, tělocvična Obchodní akademie
program: přípravné utkání proti týmu neregistrovaných mužů s výsledkem 2:1 (-23, 14, 21) pro KCM
počet hráčů: 8
zastoupení oddílů: Svitavy 5x, Lanškroun 1x, Česká Třebová 1x, Choceň 1x

Další plánováné srazy:

  • VT 9-2018/2019 pátek 3. května 2019 v tělocvičně OA
  • VT 10-2018/2019 pátek 17. května 2019 v tělocvičně OA
  • VT 11-2018/2019 pátek 24. května 2019 v tělocvičně OA
  • VT 12-2018/2019 pátek 31. května 2019 v tělocvičně OA
  • VT 13-2018/2019 pátek 7. června 2019 v tělocvičně OA (místo toho možný turnaj KCM v Kolíně v sobotu 8. června)
  • VT 14-2018/2019 pátek 14. června 2019 v tělocvičně OA
  • VT 15-2018/2019 pátek 21. června 2019 v tělocvičně OA
  • VT 16-2018/2019 neděle 23. - pátek 28. června LODM v Liberci

Realizační tým pracuje ve složení Václav Fikar - hlavní trenér, Marek Meluzín - asistent trenéra, Petr Sezemský - organizační pracovník

KCM - Chlapci KCM - Chlapci KCM - Chlapci

 

Archív

 

Do dnešního dne proběhly tři srazy:

VT 1/17 - výběrový sraz
datum: neděle 10. září 2017
místo: Svitavy, tělocvičny ZŠ Felberova
počet hráčů: 29 (pouze nováčci, kteří nebyli ve výběru 2016/2017)
zastoupení oddílů: Svitavy 16x, Lanškroun 4x, Česká Třebová II 3x, Choceň 2x, Pardubice 2x, Česká Třebová 1x, Litomyšl 1x

VT 2/17
datum: neděle 22. října 2017
místo: Svitavy, tělocvičny ZŠ Felberova
počet hráčů: 20
zastoupení oddílů: Svitavy 8x, Lanškroun 6x, Česká Třebová 2x, Choceň 1x, Pardubice 1x, Letohrad 1x, Litomyšl 1x

VT 3/17
datum: neděle 26. listopadu 2017
místo: Svitavy, tělocvična Obchodní akademie
počet hráčů: 15
zastoupení oddílů: Lanškroun 6x, Svitavy 6x, Česká Třebová 1x, Česká Třebová II 1x, Pardubice 1x

Plán dalších akcí KCM:

1.čtvrtek 28. prosince 2017 turnaj Slavie Hradec Králové VT 4/17
2.sobota 20. ledna 2018VT 5/18
3.sobota 17. února 2018 VT 6/18
4.pátek 6. dubna 2018 VT 7/18
5.pátek 13. dubna 2018 VT 8/18
5.pátek 27. dubna 2018 VT 9/18
5.pátek 11. května 2018 VT 10/18
5.pátek 18. května 2018 2018 VT 11/18
5.pátek 25. května 2018 VT 12/18
5.pátek 1. června - neděle 3. června 2018 Myslíkův memoriál

Realizační tým pracuje ve složení hlavní trenér Václav Fikar, asistent trenéra Marek Meluzín a organizační pracovník Petr Sezemský.