Adresář organizačních pracovníků, hřišť a tělocvičen

  1. TJ Sokol Pardubice

    Petr Mach,
    E: mach.petr@gmail.com
    M: 734 523 100
    Hala: Sokolovna, Jiráskova 29, Pardubice

  2. TJ Energetik Chvaletice

    Pavel Sirůček,
    533 12 Chvaletice, Budovatelů 401
    E: Pavel.Sirucek@commscope.com
    M: 728 507 278
    Hala: ZŠ Chvaletice, 9. května 148 Chvaletice

  3. SKO Hlinsko

    Michal Půža,
    539 01 Hlinsko, Wilsonova 887
    E: 9michal.puza@gmail.com
    M: 734 750 544
    Hala: Gymnázium K.V.Raise Hlinsko, tel.469 311 292

  4. VK Litomyšl „A“

    Pavel Šulc,
    570 01 Litomyšl, Z. Kopala 1162/2
    E: supa7@seznam.cz
    M: 724 744 026
    Hala: Městská sportovní hala Litomyšl

  5. TJ Sokol Kerhartice

    Zdeněk Duffek,
    562 04 Ústí nad Orlicí, Karpatská 167
    E: z.duffek@seznam.cz
    M: 732 734 688 Hala Dukla, Dukelská 313 Ústí nad Orlicí

  6. VO TJ Lanškroun „A“

    Michal Rybka,
    E: michal.vermerovice@seznam.cz
    M. 725 772 028
    Hala: SOŠ a SOU Lanškroun Sokolská 288 Lanškroun - Ostrovské Předměstí
    ZŠ Tatenice - náhradní hala Tatenice149

  7. Sokol Rybník

    Martin Kolář,
    560 02 Rybník 259
    E: kolar.martin@seznam.cz
    M: 602 648 779

  8. TJ Č.Třebová II

    Lubomír Vašina,
    E: ams-lubomir.vasina@seznam.cz
    M: 605 415 868
    Hala: ZŠ Nádražní Nádražní 200 Česká Třebová
    Hala VDA - náhradní hala - Na Skále 573 Česká Třebová

  9. TJ Svitavy

    Adam Čížek,
    M: 603 720 094
    E: cizekadam@gmail.com
    Hřiště: ZŠ Felberova 2

  1. USK Pardubice

    Soňa Venclová,
    530 03 Pardubice, Dašická 1759
    TZ: 466 825 336
    mobil : 605 007 456
    e-mail: usktuti@seznam.cz
    Hala: USK, Kunětická 92, Pardubice Stavařov tel.466 036 537

  2. TJ Sokol Pardubice

    Radka Janyšková,
    M: 775 381 362
    E: radka.janyskova@seznam.cz
    Hala: Sokolovna, Jiráskova 29, Pardubice

  3. VO TJ Lanškroun A

    Kristýna Míková,
    563 01 Lanškroun, Horní Třešňovec 213
    E: hana.kristyna.mikova@gmail.com
    M: 777 541 350
    Sportovní hala: SOŠ a SOU Lanškroun, Sokolská 288 Lanškroun
    Hala: SOŠ a SOU Lanškroun Sokolská 288 Lanškroun - Ostrovské Předměstí
    ZŠ Tatenice, náhradní hala - Tatenice149

  4. TJ Sokol Dolní Újezd

    Marie Ropková,
    569 61 Dolní Újezd 450
    E-mail: Marunek@seznam.cz, rejmanova@email.cz
    M: 603 260 960 TZ: 461632816
    Tělocvična ZŠ Dolní Újezd 342 – vyjímka – hrací prostor 6m nad hřištěm

  5. TJ Energetik Chvaletice

    Erika Dohnalová,
    E: kurova.ericka@seznam.cz
    M: 739 068 114
    Městská sportovní hala Chvaletice

  6. TJ Svitavy „B“

    Renata Odvárková,
    E: renataodvarkova@centrum.cz
    M: 606 081 098
    Hala: Sportovní hala, Pražská 2

  7. TJ Slovan Moravská Třebová

    Kamila Šimonová,
    E: volejbal.mt@seznam.cz
    M: 733 189 510
    Hala: Žichlínek 65
    Sportovní hala SOŠ OU, J. K. Tyla 1275, Moravská Třebová - Předměstí
    Gymnázium Moravská Třebová, náhradní hala, Svitavská 310 Moravská Třebová - Předměstí

  8. VK Litomyšl

    Renata Šulcová,
    570 01 Litomyšl, Z. Kopala 1162
    M: 601 585 655
    E: renata.sulcova@litomysl.cz
    Hřiště: Městská sportovní hala, T. G. Masaryka 1145 Litomyšl

  1. Sokol Žamberk

    Jan Hlavsa,
    564 01 Žamberk, Helvíkovice 151
    M: 732 875 190
    E: janhlavsa@email.cz
    Hřiště: Žamberk, U sokolovny, Tyršova 534

  2. TJ Spartak Polička

    Michal Bulva,
    572 01 Polička, Nábřeží Svobody 393
    M: 606 855 577
    E: zamecnictvibulva@seznam.cz
    Hřiště: U Javoru Polička

  3. Orel jednota Letohrad

    Ing. Dušan Krejsa,
    561 51 Letohrad, Kunčice 190
    E: dusankrejsa@email.cz
    M: 776 838 886
    Hala: Letohrad, Jilemnického 341
    Vyjímka: 2 m podél postranních čar

  4. SK Spartak Slatiňany

    Arnošt Truhelka,
    M: 604 201 992
    E:: truhelka88@seznam.cz
    Hřiště: SK Spartak Slatiňany (u plovárny)

  5. VK Vysoké Mýto

    Pavel Novotný,
    569 53 Cerekvice nad Loučnou 165
    M: 603 114 148
    E: novotny@isstvm.cz
    Hřiště: stadion Vysoké Mýto

  6. Choceň „B“

    Michal Kostka,
    565 01 Choceň, Jana Honsy 1591
    M: 737 729 845
    E: michal.kostka@seznam.cz
    Hřiště: volejbalový areál U koupaliště 1734, Choceň

  7. TJ Sokol Geodézie Česká Třebová

    Ing. Michal Kadlec,
    560 02 Č. Třebová, Za Lávkou 332
    M: 777 787 673
    E: ctmkadlec@gmail.cz
    Hřiště: Volejbalové kurty Na Skále, Na Skále 573

  1. TJ Slovan Moravská Třebová

    Hana Vávrová,
    571 01 Moravská Třebová
    M: 739 532 968
    E: vavhana@seznam.cz
    Hřiště: Moravská Třebová – sportovní areál u Aquaparku
    Hala : ISŠ, Tylova ulice, Moravská Třebová

  2. Sokol Nasavrky

    Barbora Teplá,
    538 25 Nasavrky,
    M: 774 830 793
    e-mail: barbora.tepla12@gmail.com
    hřiště: Slatiňanská 129, Nasavrky

  3. SK Spartak Slatiňany

    Pavla Mikanová,
    M: 736 432 206
    E: mikanovi@seznam.cz
    Sportovní areál SK Spartak Slatiňany – u koupaliště

  4. Sokol Chrudim

    Tereza Novotná,
    M: 775 945 801
    E: novter@seznam.cz
    Hřiště: Stadion MFK Chrudim, V Průhonech 685

  5. TJ Tesla Pardubice „A“

    Dana Kubíková,
    533 53 Pardubice, M.Majerové 2846
    E: dana.kubikova@seznam.cz6
    M: 732 735 090 Hřiště: stadion Tesly Pardubice, Pod Vinicí 1901

  6. ŽSK Třemošnice

    Elena Tlustá,
    538 43 Třemošnice, Nad Zámkem 4736
    M:: 607 819 7186
    E: elena.tlusta@electropoli.cz6
    Hřiště: Sportovní areál Třemošnice

  7. TJ Jiskra Holice

    Marie Hybšová,
    534 01 Holice, Husova 429 6
    E: hybsova.m@seznam.cz6
    M: 602 168 154 6
    Hřiště: Holubova ulice – vedle sportovní haly, naproti muzeu