Adresář organizačních pracovníků, hřišť a tělocvičen

  1. Sokol Pardubice I

    Zbyněk Bartoš,
    530 12 Pardubice, Bartoňova 848
    E: zbynek.bartos@seznam.cz
    M: 776 675 387
    Hala: Sokolovna, Jiráskova 29, Pardubice

  2. SKO Hlinsko

    Michal Půža,
    539 01 Hlinsko, Wilsonova 887
    E: 9michal.puza@gmail.com
    M: 734 750 544
    Hala: Gymnázium K.V.Raise Hlinsko, tel.469 311 292

  3. VK Litomyšl „A“

    Pavel Šulc,
    570 01 Litomyšl, Z. Kopala 1162/2
    E: supa7@seznam.cz
    M: 724 744 026
    Hala: Městská sportovní hala Litomyšl

  4. Orel jednota Letohrad

    Ing. Dušan Krejsa,
    561 51 Letohrad, Kunčice 190
    E: dusankrejsa@email.cz
    M: 776 838 886
    Hala: Letohrad, Jilemnického 341
    Vyjímka: 2 m podél postranních čar

  5. TJ Sokol Kerhartice

    Zdeněk Duffek,
    562 04 Ústí nad Orlicí, Karpatská 167
    E: z.duffek@seznam.cz
    M: 732 734 688 Hala Dukla, Dukelská 313 Ústí nad Orlicí

  6. VO TJ Lanškroun „A“

    Stanislav Musil,
    563 01 Lanškroun, Na Vrchách 182
    E: st.musil@centrum.cz
    M. 777 148 660
    Sportovní hala SOŠ a SOU Lanškroun, Sokolská 288 Lanškroun

  7. Sokol Rybník

    Martin Kolář,
    560 02 Rybník 259
    E: kolar.martin@seznam.cz
    M: 602 648 779

  8. Volejbal Červený Kostelec

    Martina Mědílková,
    549 41 Červený Kostelec, Větrník 88
    E: info@volejbalck.cz
    M: 608 621 611
    Hala : Sportovní hala Červený Kostelec

  9. VK Hronov „B“

    Pavel Meisner,
    547 01 Náchod, Duhová 269
    E: pavelmeisner@seznam.cz
    M: 723 337 493
    Hala : ZŠ Hronov, Palackého 162

  10. TJ Slavia Hradec Králové „B“

    Ing. Jaroslav Vik,
    503 46 Třebechovice p. O., Sv. Čecha 502
    E: jaroslav.vik@seznam.cz
    M: 604 211 357
    Hala : TJ Slavia, Víta Nejedlého 1216

  1. USK Pardubice

    Soňa Venclová,
    530 03 Pardubice, Dašická 1759
    TZ: 466 825 336
    mobil : 605 007 456
    e-mail: usktuti@seznam.cz
    Hala: USK, Kunětická 92, Pardubice Stavařov tel.466 036 537

  2. VK Choceň

    Ilona Procházková,
    565 43 Zámrsk 65
    M: 725 185 098
    E: ilinka87@seznam.cz
    Hala : VK Choceň, U koupaliště 1734, Choceň tel.732 763 113

  3. TJ Sokol Pardubice

    Bc. Kateřina Straková,
    533 41 Lázně Bohdaneč, Dědek 54 Ch
    M: 604 126 221
    E: kaca.volley@seznam.cz
    Hala: Sokolovna, Jiráskova 29, Pardubice

  4. VO TJ Lanškroun A

    Hana Šebrlová,
    563 01 Lanškroun, Horní Třešňovec 213
    E: hana.sebrlova@gms.cz
    M: 737 539 224
    Sportovní hala: SOŠ a SOU Lanškroun, Sokolská 288 Lanškroun

  5. TJ Sokol Dolní Újezd

    Marie Ropková,
    569 61 Dolní Újezd 450
    E-mail: Marunek@seznam.cz, rejmanova@email.cz
    M: 603 260 960 TZ: 461632816
    Tělocvična ZŠ Dolní Újezd 342 – vyjímka – hrací prostor 6m nad hřištěm

  6. Orel jednota Letohrad

    Viktor Svoboda,
    561 64 Jablonné nad Orlicí, Mistrovice 55
    E: svoboda.viktor@tiscali.cz
    M: 777 227 185
    Hala:Letohrad, Ústecká 341 (vyjímka – 1,8m podél postranních čar)

  7. TJ Sokol Letovice

    František Reitschmied,
    679 61 Letovice, Havírenská 3
    M: 737 287 851
    E: reistav@seznam.cz
    Hala: Letovice, V Zahradách 1a tel. 516474302
    (vyjímka – volná zóna za zadními čarami hřiště 230 cm)

  8. TJ Energetik Chvaletice

    Erika Kuřová,
    533 12 Kojice
    E: kurova.ericka@seznam.cz
    M: 739 068 114
    Městská sportovní hala Chvaletice

  9. TJ Svitavy „B“

    Eva Šmejcová,
    568 02 Svitavy, U Kojeneckého ústavu 9
    E: eva.smejcova@westrock.com
    M: 737 272 431
    Hala: Sportovní hala, Pražská 2

  10. TJ Žichlínek

    Mgr. Renata Paďourová,
    563 01 Lanškroun, Žichlínek 227
    E: reninkap.seznam@seznam.cz
    M: 731 635 327
    Hala: Žichlínek 65

  1. Sokol Žamberk

    Jan Hlavsa,
    564 01 Žamberk, Helvíkovice 151
    M: 732 875 190
    E: janhlavsa@email.cz
    Hřiště: Žamberk, U sokolovny, Tyršova 534

  2. TJ Spartak Polička

    Michal Bulva,
    572 01 Polička, Nábřeží Svobody 393
    M: 606 855 577
    E: zamecnictvibulva@seznam.cz
    Hřiště: U Javoru Polička

  3. VO TJ Lanškroun „B“

    Radek Janků,
    563 01 Lanškroun, Poděbradova 872
    M: 777 570 795
    E: jeny.janku@seznam.cz
    Hřiště: Lanškroun, Lorencova alej (vedle Penny)

  4. SK Spartak Slatiňany

    Petr Šantrůček,
    537 01 Chrudim, Husova 1139
    M: 777 596 892
    E:: santra@atlas.cz
    Hřiště: SK Spartak Slatiňany (u plovárny)

  5. VK Vysoké Mýto

    Pavel Novotný,
    569 53 Cerekvice nad Loučnou 165
    M: 603 114 148
    E: novotny@isstvm.cz
    Hřiště: stadion Vysoké Mýto

  6. Choceň „B“

    Michal Kostka,
    565 01 Choceň, Jana Honsy 1591
    M: 737 729 845
    E: michal.kostka@seznam.cz
    Hřiště: volejbalový areál U koupaliště 1734, Choceň

  7. TJ Svitavy

    Nikolas Zoikas,
    568 02 Svitavy, T.G. Masaryka 9
    M: 732 871 677
    E: zoiki@seznam.cz
    Hřiště: ZŠ Felberova 2

  8. TJ Sokol Geodézie Česká Třebová

    Ing. Michal Kadlec,
    560 02 Č. Třebová, Za Lávkou 332
    M: 777 787 673
    E: ctmkadlec@gmail.cz
    Hřiště: Volejbalové kurty Na Skále, Na Skále 573

  1. TJ Slovan Moravská Třebová

    Kamila Šimonová,
    571 01 Moravská Třebová
    M: 733 189 510
    E: kamila.simon@centrum.cz
    Hřiště: Moravská Třebová – sportovní areál u Aquaparku
    Hala : ISŠ, Tylova ulice, Moravská Třebová

  2. VK Litomyšl

    Renata Šulcová,
    570 01 Litomyšl, Z. Kopala 1162
    M: 724 667 910
    E: volejbal@lit.cz
    Hřiště: volejbalový areál Líbánky Litomyšl

  3. Sokol Nasavrky

    Barbora Teplá,
    538 25 Nasavrky,
    M: 774 830 793
    e-mail: barbora.tepla12@gmail.com
    hřiště: Slatiňanská 129, Nasavrky

  4. SK Spartak Slatiňany

    Andrea Holíková,
    538 21 Slatiňany, Švermova 756
    M: 776 729 298
    E: andrea.holikova87@gmail.com
    Sportovní areál SK Spartak Slatiňany – u koupaliště

  5. Sokol Chrudim

    Michaela Fürbachová,
    537 01 Chrudim, K Ploché dráze 2416
    M: 605 289 373 6
    E: furbachovami@seznam.cz
    Hřiště: Stadion MFK Chrudim, V Průhonech 685

  6. TJ Tesla Pardubice B

    Miluše Kratochvílová,
    533 33 Pardubice, Dražkovice 1616
    M:: 777 141 8206
    E: milakrato@seznam.cz6
    Hřiště: stadion Tesly Pardubice, Pod Vinicí 1901

  7. TJ Tesla Pardubice „A“

    Dana Kubíková,
    533 53 Pardubice, M.Majerové 2846
    E: dana.kubikova@seznam.cz6
    M: 732 735 090 Hřiště: stadion Tesly Pardubice, Pod Vinicí 1901

  8. ŽSK Třemošnice

    Elena Tlustá,
    538 43 Třemošnice, Nad Zámkem 4736
    M:: 607 819 7186
    E: elena.tlusta@electropoli.cz6
    Hřiště: Sportovní areál Třemošnice

  9. TJ Jiskra Holice

    Marie Hybšová,
    534 01 Holice, Husova 429 6
    E: hybsova.m@seznam.cz6
    M: 602 168 154 6
    Hřiště: Holubova ulice – vedle sportovní haly, naproti muzeu