Výsledky KCM - chlapci

Letní olympiáda dětí a mládeže (LODM) v Liberci - 23. – 28.6.2019

Většinu utkání jsme hráli v základní sestavě Jiří Jehlička (N), Filip Joza (U), Adam Prudil (S), Josef Meluzín (S), Vojtěch Slezák (B), Vladislav Hruška (B). Po zranění Adama Prudila jej v základní sestavě nahradil Jakub Dudycha. Dále Pardubický kraj reprezentovali Jindřich Bohuňovský, Matěj Drdla, Antonín Klohna, Jan Kočvara, Daniel Waclaw a trenéři Marek Meluzín a Petr Sezemský.

Výsledky:

Skupina B:
Pardubický - Liberecký 2:0 (14, 18)
Pardubický - Moravskoslezský 0:2 (-20, -19)
Pardubický - Plzeňský 2:0 (11, 18)
Pardubický - Karlovarský 2:1 (-23, 21, 6)
Pardubický - Zlínský 1:2 (-23, 23, -14)
Pardubický - Praha 0:2 (-11, -14)

Ve skupině B jsme skončili na 4. místě, čtvrtfinále jsme hráli proti vítězi skupiny A Jihomoravskému kraji.

Čtvrtfinále:

Pardubický - Jihomoravský 1:2 (-17, 20, -8)

Semifinále 5-8:

Pardubický - Zlínský 2:1 (-21, 21, 14)

O 5. místo:

Pardubický - Praha 2:0 (26, 16)

Konečné pořadí soutěže chlapců:

  1. Jihomoravský
  2. Jihočeský
  3. Moravskoslezský
  4. Středočeský
  5. Pardubický
  6. Praha
  7. Královéhradecký
  8. Zlínský
  9. Karlovarský
  10. Liberecký
  11. Vysočina
  12. Ústecký
  13. Olomoucký
  14. Plzeňský

Olympiáda dětí a mládeže Liberecký kraj 23. - 28.6. 2019

Foto: 25.6.2019 s výběrem děvčat Pardubického kraje po vítězném utkání s Karlovarským krajem 2:1 (-23, 21, 6).


Olympiáda dětí a mládeže Liberecký kraj 23. - 28.6. 2019

Foto: 27.6.2019 po vítězném utkání o 5. místo proti Praze, horní řada zleva: Jindřich Bohuňovský (SY), Vladislav Hruška (ČT), Matěj Drdla (SY), Vojtěch Slezák (SY), Josef Meluzín (SY), Filip Joza (LA), Antonín Klohna (SY), dolní řada zleva: Daniel Waclaw (LA), Jakub Dudycha (VM), Jiří Jehlička (LA), Jan Kočvara (SY), Adam Prudil (SY).


Olympiáda dětí a mládeže Liberecký kraj 23. - 28.6. 2019

Foto: 28.6.2019 s trenéry po příjezdu do Pardubic, zleva: Petr Sezemský – trenér, Antonín Klohna (SY), Vladislav Hruška (ČT), Jan Kočvara (SY), Jindřich Bohuňovský (SY), Josef Meluzín (SY), Matěj Drdla (SY), Daniel Waclaw (LA), Vojtěch Slezák (SY), Jiří Jehlička (LA), Filip Joza (LA), Jakub Dudycha (VM), Adam Prudil (SY), Marek Meluzín – trenér.




Přípravné turnaje + kompletní info z LODM zde...


Archív

2. místo chlapeckého KCM na Myslíkově memoriálu

1. - 3. června 2018 se konal v Novém Jičíně turnaj žákovských krajských výběrů - Memoriál Richarda Myslíka, který se každé dva roky střídá s Olympiádou dětí a mládeže. Po nevýrazném startu (prohra 1:2 s Královéhradeckým krajem) se tým pod vedením trenérů Václava Fikara a Marka Meluzína rozehrál a obsadil konečné druhé místo, když ve finále nestačil na Středočeský kraj.

Výsledky v základní skupině:

  • Pardubický - Královéhradecký 1:2 (15,-24,-11)
  • Pardubický - Olomoucký 2:0 (4,16)
  • Pardubický - Vysočina 2:0 (24,10)
  • Pardubický - Moravskoslezský 1:2 (-16,21,-10)
  • Pardubický - Středočeský 0:2 (-15,-20)
  • Pardubický - Praha 2:1 (-21,19,20)

Pořadí v základní skupině:

  1. Středočeský
  2. Praha
  3. Moravskoslezský
  4. Pardubický
  5. Královéhradecký
  6. Vysočina
  7. Olomoucký

čtvrtfinále
Pardubický - Liberecký 2:0 (20,23)

semifinále
Pardubický - Praha 2:0 (24,15)

finále
Pardubický - Středočeský 0:2 (-19,-17)

Konečné pořadí:

  1. Středočeský
  2. Pardubický
  3. Jihomoravský
  4. Praha
  5. Liberecký
  6. Jihočeský
  7. Moravskoslezský A
  8. Zlínský
  9. Královéhradecký
  10. Moravskoslezský B
  11. Vysočina
  12. Karlovarský
  13. Olomoucký
  14. Ústecký

Na úspěchu se podíleli tito hráči a trenéři:

  • 2 Tadeáš Šebrle (Lanškroun)
  • George Lhkagvadorj (Letohrad / Česká Třebová II)
  • Jiří Jehlička (Lanškroun)
  • David Jarůšek (Svitavy)
  • Michal Bělka (Česká Třebová)
  • Radek Martinák (Lanškroun)
  • Jan Jirásek (Lanškroun)
  • Jiří Roubal (Lanškroun)
  • Bedřich Smolák (Lanškroun)
  • Vojtěch Slezák (Svitavy)
  • Josef Meluzín (Svitavy)
  • Jakub Klika (Svitavy)

trenéři Václav Fikar a Marek Meluzín

KCM A

 

Turnaj na Slavii Hradec Králové

KCM chlapců se 28. prosince 2017 zúčastnilo turnaje na Slavii Hradec Králové. Pro tuto příležitost jsme postavili dva týmy. KCM A skončilo na třetím místě, KCM B na místě šestém.

Výsledky:

KCM Asoupeřvýsledek
KCM AVelké Meziříčí2:0 (19, 16)
KCM ASlavia Hradec Králové B2:0 (14, 13)
KCM ARychnov nad Kněžnou2:0 (20, 12)
KCM AČeská Lípa - semifinále0:2 (-32, -19)
KCM ARychnov nad Kněžnou - o 3. místo2:0 (18, 16)

KCM Bsoupeřvýsledek
KCM BČeská Lípa0:2 (-21, -18)
KCM BNymburk2:0 (20, 22)
KCM BSlavia Hradec Králové A0:2 (-13, -19)
KCM BSlavia Hradec Králové B - semifinále B2:0 (16, 12)
KCM BNymburk - o 5. místo 1:2 (-22, 26, -13)

KCM A:

KCM A

2 Michal Bělka, 13 Josef Meluzín, 15 Jakub Klika, trenér Václav Fikar, 8 David Jarůšek, 10 Bedřich Smolák, 6 Jan Šudoma, 9 Jiří Roubal

KCM B:

KCM A

7 Radek Martinák, 3 Vojtěch Slezák, 11 Tadeáš Šebrle, 5 Jan Jirásek, 4 Jiří Jehlička, 14 Josef Hurt, trenér Marek Meluzín