KCM chlapci - složení
Složení družstva KCM – chlapci pro sezonu 2019 – 2020
V přípravě na Myslíkův memoriál 2020 zůstali ve výběru tito hráči:
Radek Beneš | 2005 | LA |
Tadeáš Dostál | 2006 | LA |
Michal Ďuriančík | 2006 | SY |
Dan Filip | 2007 | LET |
Kryštof Jirásek | 2006 | LA |
Tomáš Kalousek | 2006 | ČT |
Daniel Karpeles | 2006 | SY |
Jonáš Kečkeš | 2006 | ČT |
Jan Kefurt | 2005 | SY |
Libor Klempíř | 2006 | PCE |
David Majvald | 2006 | LET |
Štěpán Moravec | 2006 | LET |
René Morávek | 2006 | CHO |
Martin Smékal | 2006 | SY |
Jan Václavek | 2006 | PCE |
Daniel Waclaw | 2005 | LA |
Archív
Matěj Drdla | 2004 | SY |
Jakub Dudycha | 2005 | VM |
Vladislav Hruška | 2004 | ČT |
Jiří Jehlička | 2004 | LA |
Filip Joza | 2005 | LA |
Antonín Klohna | 2004 | SY |
Jan Kočvara | 2005 | SY |
Josef Kolář | 2004 | SY |
Josef Meluzín | 2004 | SY |
David Pavlíček | 2004 | CHO |
Adam Prudil | 2004 | SY |
Vojtěch Slezák | 2004 | SY |
Michal Štech | 2005 | ČT |
Daniel Waclaw | 2005 | LA |
číslo | jméno | ročník | klub | pozice |
---|---|---|---|---|
1 | Michal Bělka | 2003 | ČT | N |
2 | Matěj Fric | 2003 | ČT II | S |
3 | Josef Holínka | 2003 | ČT II | B |
4 | Josef Hurt | 2003 | ČT | S |
5 | David Jarůšek | 2003 | SY | S |
6 | Jiří Jehlička | 2004 | LA | S |
7 | Jan Jirásek | 2004 | LA | S |
8 | Jakub Klika | 200 3 | SY | U |
9 | George Lhkagvadorj | 2003 | LET | B |
10 | Radek Martinák | 2003 | LA | N |
11 | Josef Meluzín | 2004 | SY | S |
12 | Jiří Roubal | 2003 | LA | S |
13 | Vojtěch Slezák | 2004 | SY | B |
14 | Bedřich Smolák | 2003 | LA | B |
15 | Tadeáš Šebrle | 2003 | LA | S |
16 | Jan Šudoma | 2003 | SY | S |
číslo | jméno | ročník | klub | největší úspěch |
---|---|---|---|---|
1 | Daniel Benko | 2002 | TJ Svitavy | 3. MČR ml. žáků 2016, 10. MČR st. žáků 2017, 8. ČP 2017 |
2 | David Jarůšek | 2003 | TJ Svitavy | 3. MČR ml. žáků 2016, 7. MČR ml. žáků 2017 |
3 | Jan Jirásek | 2003 | VO TJ Lanškroun | 5. MČR ml. žáků 2017, 1. KP ml. žáků 2017, 4. KP st. žáků 2017 |
4 | Jakub Klika | 2003 | TJ Svitavy | 7. MČR ml. žáků 2017 |
5 | Jakub Kočvara | 2002 | TJ Svitavy | 3. MČR ml. žáků 2016, 10. MČR st. žáků 2017, 8. ČP 2017 |
6 | Lukáš Majer | 2002 | VO TJ Lanškroun | 4. KP st. žáků 2017 |
7 | Radek Martinák | 2003 | VO TJ Lanškroun | 5. MČR ml. žáků 2017, 1. KP ml. žáků 2017, 4. KP st. žáků 2017 |
8 | David Maruš | 2002 | TJ Svitavy | 3. MČR ml. žáků 2016, 10. MČR st. žáků 2017, 8. ČP 2017 |
9 | Antonín Pelíšek | 2002 | TJ Svitavy | 3. MČR ml. žáků 2016, 10. MČR st. žáků 2017, 8. ČP 2017 |
10 | Jiří Roubal | 2003 | VO TJ Lanškroun | 5. MČR ml. žáků 2017, 1. KP ml. žáků 2017, 4. KP st. žáků 2017 |
11 | Bedřich Smolák | 2003 | VO TJ Lanškroun | 5. MČR ml. žáků 2017, 1. KP ml. žáků 2017, 4. KP st. žáků 2017 |
12 | Jakub Žižka | 2002 | TJ Svitavy | 3. MČR ml. žáků 2016, 10. MČR st. žáků 2017, 8. ČP 2017 |
Náhr. | Michal Bělka | 2003 | TJ Sokol Česká Třebová | 3. KP ml. žáků 2017 |
Náhr. | Josef Hurt | 2003 | TJ Sokol Česká Třebová | 3. KP ml. žáků 2017 |